Timbeco kontsern pakub terviklahendust maja ehitusel
16. september 2011

Puitmajatootja Timbeco Woodhouse OÜ (endise nimega Palktare OÜ) lõi tänavu suvel tütarfirma Timbeco Ehitus OÜ, mis on ettevõtte arengus oluline samm edasi, pakkudes nii kodumaistele kui ka välisriikide klientidele maja ehitamisel kvaliteetset terviklahendust.

Timbeco Ehituse arendusjuhi Ivar Mardimi sõnul aitab hästi koostatud ühe ettevõtte poolne projekt kindlasti nii tootjal kui ka tellijal oluliselt aega kokku hoida ja seeläbi kasumlikumalt toimida. „Üks partner, üks leping ja üks allkiri,“ iseloomustab Mardim ettevõtte strateegiat. 

Tütarettevõtte loomise tagas ettevõttes eelkõige tellimuste mahu kiire kasv ning soov pakkuda klientidele rohkem kvaliteetseid terviklahendusi, hõlmates maja projekteerimist, tootmist ja ehitust soovitud valmidusastmeni. „Ehitusfirma loomine oli tingitud reaalsest vajadusest, kuna tunnetasime üha enam, et mitmed kliendid polnud rahul teiste ehitajate suhtumise, kvaliteeditaseme ning tähtaegadega,“ sõnas Timbeco Woodhouse OÜ juhatuse liige Siim Leisalu.

Lisaks on Timbeco kontserni eesmärgiks pakkuda tugevat konkurentsi eelkõige Eesti turul tegutsevatele põhjanaabritest majatootjatele.

Seoses tütarettevõtte käivitamisega suurenes ka Timbeco grupi personal – loodi ligi 10 uut töökohta.  Käesoleval aastal plaanib kontsern suurt rõhku pöörata investeeringutele, millega käivitatakse uus tootmishoone.

Timbeco grupi tootevalikusse kuuluvad erinevad puitmajad: palkmajad, elementmajad, ThermoLog ökomajad ja Post & Beam tüüpi konstruktsiooniga majad. Grupis töötab kokku 45 inimest. Timbeco Woodhouse OÜ mullune käive oli ligikaudu kolm miljonit eurot. Lähisaastatel prognoosib kontsern müügitulu osas kasvada 15-20 % võrra aastas.  

Timbeco Woodhouse OÜ on Eesti edumeelseid puitmajatootjaid ühendava
Eesti Puitmajaliidu
ja Eesti Puitmajaklastri liige.

Lisainfo:

Ivar Mardim
Timbeco Ehitus OÜ
Arendusjuht ja juhatuse liige
Tel:  6 737 713
E-post: ivar@timbeco.ee
www.timbeco.ee

Siim Leisalu
Timbeco Woodhouse OÜ
juhatuse liige
Tel: 6 737 700
E-post: siim@timbeco.ee

Otsid kodu?