Seve Ehituse ASi ja Tallinna Tehnikakõrgkooli koostöö on olnud edukas
12. september 2013

Neli Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonna kolmanda kursuse tudengit - Kaie Tobreluts, Marten Merila, Margus Krasnov ja Auno Saare, kes kevadel alustasid Seve Ehituse AS-i meeskonnas praktikat, on selle tänaseks hindele "suurepärane" sooritanud ning pärast õpingute lõpetamist on neile töökoht Seve meeskonnas kindlustatud.  

Seve Ehituse meeskond tänab noori hakkajad ja tegijaid praktikante ettevõtte arengu heaks tehtud panuse eest. Ühtlasi  soovib Seve juhtkond praktikantidele edukat viimast õppeaastat ja loodab, et eesolev lõputööde alane koostöö jätkub sama edukalt kui kulges praktikaaeg. Ehitusfirma tänab ka TKTK lektorit hr Enn Tammaru, kelle eestvedamisel koostöö alguse sai ja kes paljuski on nõu ja jõuga abiks olnud.

„Kokkuvõttes võime tõdeda, et TKTK ja Seve Ehituse koostöö eesmärk on ennast igati õigustanud ja saime kinnitust, et oma ala kompetentset personali tuleb hakata kasvatama ja siduma oma ettevõttega juba päris algfaasis ehk tudengite õpinguperioodil. Sellise koostöö tulemuseks on professionaalsed insenerid ja projekti-ning objektijuhid, kes kõrgkooli lõpetades ei oma mitte ainult teoreetilist teadmiste pagasit vaid suudavad olla võrdväärsed partnerid ka oma reaalsete töökogemuste osas,“ sõnas Seve Ehituse juht Vello Enniste.


Otsid kodu?