Puitmajatootjatel nüüd 13-keelne kodulehekülg
23. märts 2011

Eesti edumeelseid puitmajatootjaid ühendav Eesti Puitmajaliit ja Eesti puitmajaklaster avasid 13-keelsed veebilehed, millelt leiab puitmajahuviline vajaliku informatsiooni Eesti puitmajade ning nende tootjate kohta näiteks nii araabia, jaapani kui ka mandariini keeles.

Eesti puitmaja portaali - woodhouse.ee - muutmine 13-keelseks ja mõõdukalt professionaalse sisuga toimivaks ühisturundusvahendiks on Eesti puitmajaklastri üheks olulisemaks projektiks toetamaks eksportivate ettevõtete liikumist uutele välisturgudele. Sama muutuse läbis ka puitmajaklastri katusorganisatsiooni Eesti Puitmajaliidu koduleht puitmajaliit.ee

Rahvusvahelistelt kodulehtedelt leiab nii kohalik kui ka välisriigist puitmajahuviline vajaliku informatsiooni Eesti puitmajade erinevate tüüpide, omaduste ja tootmise kohta. Lisaks leiab huviline kodulehekülgede kaudu kiiresti ka puitmajatootjate vajalikud kontaktandmed.

Kõik 13 kodulehel asuvat keelevalikut on klastri liikmete poolt ühiselt välja valitud ning ühtlasi ka potentsiaalsete ekspordi sihtriikide suhtluskeeled. Järgmiste sammudena on kavas kõikide keelte optimeerimine ning otsingumootoritele nähtavaks muutmine ja täiendavate digitaalsete kampaaniate läbiviimine ettevõtete jaoks olulistel sihtturgudel.

Lisainfo:

Elari Kivisoo

Eesti puitmajaklastri juht
e-post: elari@puitmajaliit.ee
mob: +372  5343 4014
www.woodhouse.ee
www.puitmajaliit.ee

Otsid kodu?