Pärnu varjupaiga koerad said sõbrapäevaks uue kodu
14. veebruar 2013

Täna, 14. veebruaril andis Eesti Puitmajaliitu kuuluv majatootja Nordic Houses OÜ heategevuskampaania Aita Nõrgemat raames Pärnu koduta loomade varjupaigale üle 12 kvaliteetset ja soojustatud koerakuuti. Neljajalgsete sõprade uute kodude näol on tegu soojustatud ja tuulekindlate kuutidega, milles on tagatud nii ilmastiku- kui ka niiskuskaitse.

Lisaks plaanib ettevõte kevadel oma tootmise valda ehk Kuusallu üles seada 60 linnumaja ja neli puitpinki Kuusalu alevi ühisele korvpalli ja jalgpalliplatsile. „Kevadised heategevusaktsioonid on Nordic Houses OÜ-s kavas muuta traditsiooniliseks. See, keda ja kuidas aidata, on plaanis iga aasta hästi läbi mõelda.  Oluline, et saame ettevõttesiseselt puitu kui keskkonnasõbralikku materjali maksimaalselt ära kasutada,“ märgib ettevõtte tootmisjuht Erik Raudsepp.

Lisaks Nordic Houses OÜ-le on Eesti edumeelsetest puitmajatootjatest koduta loomade toetuseks abikäe ulatamas Harmet OÜ ning Vipson Projekt OÜ. Harmeti abil saab Pärnu varjupaik lisaks veel kolm ning Vipson Projekti toel Võru varjupaik kaks kvaliteetset ja sooja koerakuuti.

Uute kodude juures jätkus küllaga uudistamist. 14.02.2013. Autor: Risto Kask

Vt ka Pärnu Postimehe Galeriid: SIIN

Nordic Houses OÜ soovib Pärnu varjupaiga koerakuutide projekti raames tänada kõiki abi pakkunud osapooli, kelleks on: Klavis OÜ, K-Kate Katused OÜ, Tammiku Plekikoda, Rimelto OÜ ning loomulikult aktsiooni algataja MTÜ Aita Nõrgemat.

Üleriigilise heategevuskampaania käigus kogub MTÜ Aita Nõrgemat annetusi loomade varjupaikadele koerakuutide ehitamiseks veebruarikuu lõpuni. 

Oma panuse saab anda ülekandega MTÜ Aita Nõrgemat arvelduskontole SEB pangas a/a 10220093334016 või telefoni teel – helistades numbrile 900 1212. Ühe telefonikõne hind on 2 eurot ning raha arvestatakse juurde järgneva kuu telefoniarvele kõne 11ndal sekundil.

Lisainfo:

Triin Ahonen
Eesti Puitmajaliit
Kommunikatsioonijuht
E-post: triin@puitmajaliit.ee
Tel: 5295893
www.puitmajaliit.ee

Urmas Valeika
Nordic Houses OÜ
Ehitusjuht
E-post: urmas@houses.ee
Tel: 5283017
www.houses.ee

MTÜ Aita Nõrgemat
Risto Kask
E-post: info@armasta.ee
Tel: 51 25 961
www.armasta.ee

Otsid kodu?