Palktare muutis ärinime Timbeco Woodhouse OÜ-ks
23. mai 2011

Eesti Puitmajaliitu ja Eesti puitmajaklastrisse kuuluv elementmajade, energiatõhusate ThermoLog ökomajade ja palkmajade tootja Palktare OÜ ärinimi muutus Timbeco Woodhouse OÜ-ks. 

Timbeco Woodhouse OÜ ja Eesti Puitmajaliidu juhatuse liikme Siim Leisalu sõnul on nimevahetus loogiline jätk viimastel aastatel ettevõttes aset leidnud arengutele. „Usume, et uus nimi iseloomustab meie ettevõtet ja märkimisväärselt laienenud tootevalikut oluliselt paremini.  Timbeco Woodhouse on kindlasti klientidele paremini mõistetav, aitab tugevdada rahvusvahelist konkurentsivõimet ning loob lisakasu ja uusi võimalusi turundustegevustes," märkis Leisalu.

1993. aastal palkmajade tootmisega alustanud Palktare OÜ uus arenguetapp sai alguse juba aastaid tagasi, mil toodi esmakordselt turule ThermoLog ökomajade kaubamärk (2007. aastal). Viimasest tulenevalt ei ole ettevõte juba aastaid olnud ainult palkmajade tootja, vaid on kasvanud erinevate konstruktsioonidega puitmajade tootjaks. 

Uus ärinimi ja logo väljendavad ettevõtte põhiloosungit: „Väärindades puitu loome üheskoos kaasaegse puitmaja looduslähedust hindavale inimesele.“

Timbeco Woodhouse

Uut arenguetappi ilmestavad lisaks ka märkimisväärsed investeeringud tootmishoonetesse- ja seadmetesse, mis võimaldavad enam tõsta seniseid tootmismahte ning pakkuda klientidele suuremat ja paindlikumat tootevalikut. Kokku investeerib ettevõte juhatuse liikme Siim Leisalu sõnul tänavu nii uude tootmishalli kui ka uutesse seadmetesse ligikaudu  üks miljon eurot.

Ettevõtte omanikud, juhtkond ning registri- ja kontaktandmed jäävad ärinime muutuse järgselt samaks.

Timbeco Woodhouse OÜ tootevalik jaguneb elementmajadeks ja elementkonstruktsioonideks, energiatõhusateks ökomajadeks (ThermoLog), liim- ja massiivpuidust palkmajadeks ning Post & Beam konstruktsiooniga puitmajadeks. Ettevõtte viimaste aastate müügikäive on jäänud ligikaudu kolme miljoni euro ulatusse.  Üle 90 % firma toodangust eksporditakse. Ettevõtte peamisteks ekspordi sihtriikideks on Jaapan, Norra ja Rootsi.

Eesti Puitmajaliit on asutatud 17 puitmaju tootva ettevõtte poolt 20. mail 1999.a. Käesoleval hetkel kuulub liitu 30 ettevõtet. Liidu peamiseks eesmärgiks on oma liikmete konkurentsivõime ja ekspordisuutlikkuse tõstmine läbi erinevate toetavate ühistegevuste.

Lisainfo:                                                                            

Siim Leisalu
Timbeco Woodhouse OÜ
Juhatuse liige
Tel: (372) 6 737 700;
Gsm: (372) 52 67 294;
siim@timbeco.ee
www.timbeco.ee

Otsid kodu?