Kuues käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistlus toimub 4. juunil Räpinas
15. aprill 2016

On alanud registreerumine käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistlusele, mis toimub 4. juunil Räpinas.
Eesti Puitmajaliit ja Eesti puitmajaklaster korraldavad Räpinas aset leidvate Hea Kodu Päevade raames juba kuuendat korda käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistluse. Kutsevõistluse peamine eesmärk on palkmajaehitaja ameti tutvustamine, väärtustamine ning palkmajaehituse propageerimine.


Käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistluse võistlusülesanne on valmistada üks enda jaoks enim sobiv palkmaja nurgatüüp. Võistlejatel on võimalus valida kolme erineva nurgatüübi vahel, milleks on eesti tuulelukuga puhasnurk, eesti tuulelukuga järsknurk või Norra nurk. Kui võistleja soovib valmistada muud nurgatüüpi peale eelpool kirjeldatud tappide, peab võistleja esitama korraldajatele vähemalt 2 nädalat enne võistluse toimumist nurga spetsifikatsioonid sealjuures arvestades, et võimalik on valmistada ainult tuulelukuga tappi.


Võistlusele registreerumiseks palume saata e-postiga teade aadressil:lauri@puitmajaliit.ee, tuues seejuures ära kutsevõistlusel osaleja nimi, organisatsioon ning võistlusel valmistamiseks valitud nurgatüüp.

Registreerumise tähtaeg on 20.05.2016

Koht:  Räpina Hea Kodu Päevad, Räpina linn, Mõisa talli esine.

Aeg:  4.06.2016 kell 10.00 (Võistlejatele registreerimine 9.00)
Osalustasu: 15 EUR + KM

Lisainformatsioon:Kutsevõistluse_juhend_2016

Vaata 2014. aasta võistlust siit:  https://www.youtube.com/watch?v=IViJRM3OGpM

Lisainfo:

Lauri Kivil
Eesti Puitmajaklaster
Mob. 58 609 970
e-post: lauri@puitmajaliit.ee

Ürituse korraldab Eesti Puitmajaklaster koostöös Eesti Puitmajaliiduga, eesmärgiga tutvustada ja väärtustada palkmaja ehitaja ametit ja propageerida palkmajaehitust. Üritust toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Eesti puitmaju eksportivate ettevõtete klastri projekti raames.


www.estonia.eu


Võistluse suurtoetajad:

          


   


   

                            

  

     

   

Otsid kodu?