Eesti esimesed CE märgiga elementmajad püstitas Timbeco Woodhouse OÜ
08. juuli 2014

Eesti Puitmajaliidu ja puitmajaklastri liikme Timbeco Woodhouse OÜ Saku vallas asuvas  tehases valmisid majakomplektid, mis said esmakordselt Eesti tootja CE kvaliteedimärgise.

Märgis tõendab, et Timbeco poolt toodetud majad vastavad Euroopa tehnilistele kvaliteedinõuetele. Timbeco on ühtlasi ka ainuke majatootja Baltikumis, kes omab puitmaja tootmise CE sertifikaati. CE märgis väljastati Tallinna lähedale Uuesalu elurajooni püstitavatele paarismajadele.

Uuesalu majade ehituse peatöövõtja Timbeco Ehitus OÜ juhatuse liige Ivar Mardim ütles, et CE märgis on käega katsutav tõestus, et Timbeco poolt toodetud majad on kvaliteetsed. „ Sisuliselt tähendab see, et võime Uuesalu  majade puhul iga puitmaterjali päritolu, tugevust ja konstruktsiooni tehnilist kvaliteeti tõestada,“ ütles Mardim. Ka Uuesalu arendusel omanikujärelevalvet teostava  RPN Projekt OÜ projektijuht Peep Perendi kinnitas, et Timbeco poolt toodetud majad on kvaliteetsed.

Timbeco Woodhouse on Eesti üks vanim puitmajade tootja. 2012. aastal juurutati ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteem, eelmisel aastal pälviti Euroopa Tehniline Tunnustus (ETA) ning käesoleval aastal  omistati Timbecole CE sertifikaat. Timbeco ekspordib 95% oma toodangust.

Uuesalu elurajoon: www.uuesalu.ee


Otsid kodu?