Eesti puitmajatootjad taas Ecobuildi messil
19. märts 2012

Eesti Puitmajaliit ja Eesti puitmajaklaster osaleb taas iga-aastasel Londonis toimuval maailma juhtival keskkonna- ja energiasäästliku ehituse messil EcoBuild, mis tänavu leiab aset 20.-22. märtsil 2012.

Eestit esindab messil sarnaselt eelmisele aastale Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) riikliku ühisekspositsiooni näol. Eesti ekspositsioonile seab EAS ligikaudu 100 m2 suuruse ühisstendi.

Eesti messistend EcoBuild 2012, Allianss Arhitektid OÜ

Eesti Puitmajaliidu juhatuse esimehe ja messil osaleva Nordic Houses OÜ juhi Argo Sauli sõnul näitas aasta varasem Ecobuildil osalemine, et messil on võimalik luua lisaks Suurbritannia turule kasulikke ärisidemeid ka mitmete ettevõtetega mandrieuroopa riikidest. 

„Lisaks uute turgude ja müügikanalite leidmisele, on Ecobuild ka hea koht värske teabe omandamiseks tehnoloogia ja trendide osas üha loodussõbralikumaks muutuvas ehitusvaldkonnas. Tänu viimasele saame võimaluse olla ka ise võimelised pakkuma ehitistele lahendusi, mis vastavad järjest karmimatele keskkonnanõuetele,“ märgib Saul. 

Eesti edumeelsetest puitmajatootjatest osaleb lisaks Nordic Houses OÜ-le ühisstendil: Aru Grupp AS, EstNor OÜ, Palmatin OÜ, Ritsu AS, Seve Ehituse AS.

Eesti organisatsioonidest on ühisstendil lisaks Eesti Puitmajaliidu ja puitmajaklastri liikmetele esindatud ka Matek OÜ, Saros Est OÜ, T-Tammer OÜ, Z-Module OÜ  ja Viking Window AS.

Mullu külastas EcoBuildi ligikaudu 35 000 inimest ning messist võttis osa üle 700 eksponendi. Täpsem info messi kohta: www.ecobuild.co.uk

Lisainfo:

Elari Kivisoo
Eesti Puitmajaliidu juhatuse liige
Eesti puitmajaklastri juht
Mob: 53434014
E-post:
elari@puitmajaliit.ee
www.woodhouse.ee
www.puitmajaliit.ee

Otsid kodu?