Eesti Puitmajaliiduga liitusid üks Eesti ja üks Inglismaa ettevõte
14. juuni 2016

Eesti Puitmajaliidu juhatus otsustas toetajaliikmeteks vastu võtta puit- puitalumiiniumakende, sise-, välis-, liug ning rõduuste tootja NorDan AS ning kinnitusvahendite ja rauakaupade hulgimüügiga tegeleva Kero Trading OÜ.
NorDan AS on asutatud aastal 1926 ning tänapäeval on neil pea 1500 töötajat. Ettevõtete tehased asuvad Norras, Rootsis ja Poolas.

NorDan AS müügispetsialist Agata Zborala sõnul on NorDan AS-i tugevuse taga just pikaaegne traditsioon ja kogemused. “Alates meie asutamisajast oleme me tootnud innovaatilisi puitlahendusi, kasutades materjaliks ainult kõrgekvaliteetset puitu,” ütles Zborala.

Teiseks liitunud ettevõtteks on kinnitusvahendite ja rauakaupate hulgimüügi ning müra ja heli isoleerivate konstruktiivsete lahenduste pakkuja Kero Trading OÜ. Kero Trading OÜ on ettevõtte kes on võtnud oma ülesandeks pakkuda Eesti puitmajade tootjatele kaasaegseid, innovaatilisi, kõikidele meil kehtivatele standarditele vastavaid kinnituslahendusi sellistelt Euroopas ja ka põhjamaades tuntud kaubamärkidelt nagu PITZL, Rothoblaas, Simpson Strong-Tie, H&R, Stafa, Arras Construction Furniture, Wagener & Simon, NES bv jne.

Kero Trading OÜ ostu-müügijuht Robert Lepp kinnitas, et nende liitumise põhjuseks oli soov olla õigele sihtrühmale kättesaadav ja vajalik. “Püüame igati olla toeks Eesti parimatel ja tublimatel puitmajatootjatel ning pakkuda neile igakülgset abi ja tuge meie ettevõtte poolt pakutavate toodete ja teenuste osas. Oleme väga motiveeritud ja loodame aina kasvavat produktiivset koostööd kõigi Eesti Puitmajaliidu ettevõtetega,” sõnas Lepp

Otsid kodu?