Eesti Puitmajaliiduga liitus NURBAN
25. veebruar 2013

Vastavalt Eesti Puitmajaliidu juhatuse otsusele liitus tänavu veebruaris Eesti Puitmajaliiduga Nordic Urban Houses AS (NURBAN).

NURBAN ühendab Norra ja Eesti kogemusi ja teadmisi, et sihtturgudel koostöös kohalike arendajate ja omavalitsustega luua kaasaegseid ja täisväärtuslikke elukeskkondi.

„Vaatamata sellele, et Eesti puitmajatootmise sektor põhineb valdavalt kohalikul ressursil, oskustel ja teadmistel ning olles sellega päris "Eesti Asi" - on Eesti Puitmajaliit mõnes mõttes täiesti ebaeestlaslik organisatsioon – kuna Eesti Puitmajaliidus osatakse keskenduda rohkem koostööle kui üksteisega konkureerimisele,“ kommenteerib NURBAN-i ekspordijuht Margus Pauts liitumist organisatsiooniga.

Pautsi sõnul on just koostöö erinevate tootjate vahel oluline, et täita suuremaid tellimusi. Aga ka koostöö arhitektide, inseneride ja ehitusfirmadega on NURBAN-i fookuses: „Kõik selleks, et luua kaasaegseid elukeskkondi eksportturgudel ja selle kaudu toetada Eesti kasvu Euroopa suurimaks puitmajade eksportijaks.“

Nordic Urban Houses AS on asutanud ka tütarettevõtte Nurban AS Norras, mis on suurepäraseks käepikenduseks Eesti puitmajatootjatele peamisel ekspordi sihtturul. Nurban AS tegevust Norras juhivad sealsed kohalikud spetsialistid - et täita Norras peatöövõtja rolli ja koordineerida kõike vajalikku, mis kaasneb "võtmed kätte" täislahenduste pakkumisega.

Nordic Urban Houses AS ning Nurban AS kuuluvad Nordic Houses gruppi, mille möödunud aastane müügitulu moodustas ligikaudu 5 milj EUR ja kus töötab üle 40 inimese.

Eesti edumeelseid puitmajatootjaid ühendavasse Eesti Puitmajaliitu kuulub käesoleval hetkel ligikaudu 30 ettevõtet.  

Lisainfo:

Margus Pauts
Export Manager
Nordic Urban Houses AS
J. Vilmsi 41, 10126 Tallinn Estonia
M: +372 511 3550
P: +372 602 5300
margus@nurban.me

Skype: pautsmargus
www.nurban.me
 

Otsid kodu?