Eesti parim müügitiim on moodulmajade tootjal
25. mai 2018

Täna selgus Äripäeva müügi- ja ekspordiveebi Vestsales.ee konkursi Parim Müügitiim 2018 võitja, kelleks osutus element- ja moodulmajade tootja Q-Haus
Baltic, kirjutas Bestsales.

Element- ja moodulmaju, fassaadi- ja katuseelemente tootev Q-Haus Baltic müüb 95 % toodangust ekspordiks. Enam kui 13 aastat tegutsenud ettevõte sõlmis ullu novembris Norras suurlepingu 48 maja tootmiseks ja tarnimiseks, mis annab tööd kokku neljale Eesti majatehasele. Lepingu väärtus on nelja miljoni euro ringis.

Kokku osales lõppvõistlusel kaheksa müügitiimi, kes pidid neljas voorus kirjutama müügikirja, tegema telefonimüüki, viima läbi müügiidee esitluse ning vastama müügivikrotiini kümnele küsimusele.

Eesti parim müügitiim 2018 on Q-haus Baltic OÜ. Foto: Äripäev

Nelja vooru tulemusena krooniti täna Müügikonverentsil 2018 võitjaks element- ja moodulmajade tootja ja eksportija Q-HAUS BALTIC.

Kolm finalisti lõpetasid võistluse väga väikeste punktivahedega. Kõigi kolme lõpppunktid mahtusid 0,1 punktikoha sisse.

I koht Q-HAUS BALTIC 18,4 punkti

II koht IIZI KINDLUSTUSMAAKLER I võistkond 18,34 punkti

III koht TV PLAY BALTICS 18,3 punkti

Võitja meeskond saab tasuta osaluse kõikidele bestsales.ee konverentsidele ja seminaridele aasta 2018 lõpuni, kruiisi Soome tervele meeskonnale koos sõpradega Eesti rõõmsamalt laevafirmalt Viking Line ning luksusliku puhkusepaketi Pärnus Hedon SPA & Hotel poolt.

Allikas: Ehitusuudised, Bestsales

Otsid kodu?