Eesti Gild Londonis aitab ettevõtjaid uute teenustega
23. september 2011

Alates sellest nädalast pakub Eesti Gild Londonis koostöös EASiga Suurbritannia turust huvitatud Eesti ettevõtetele uusi teenuseid, mis võimaldavad uusi kontakte leida ning kohalike eestlaste kogemuste abil end Briti turu eripäradega kurssi viia.

Uued teenused sisaldavad võimalust reklaamida oma ettevõtet Gildi kodulehel, edastada infot Gildi meilinglisti, juurdepääsu kontaktidele Gildi uues suhtlusvõrgus, käsiraamatut Suurbritannias äriga alustamise teemal ning nõustamist turundusmaterjalide ja äristrateegia koostamiseks . Lisaks jätkab EAS koos Gildiga Londonis Eesti ettevõtjatele suunatud tasuta õpitubade ja ühiste messikülastuste sarjaga.

„Loodame, et tänu Gildi uutele teenustele ning võrgukeskkonnale saavad ettevõtjad edaspidi Briti turule teadlikumalt siseneda ning oma toote või teenusega konkurentsivõimelisemad olla," ütles EASi esindaja Londonis, Tiina-Maria Väravas, kes on ühtlasi üks Gildi ellukutsujaid. Väravas soovitab Suurbritannia turust huvitatud ettevõtjatel alustada kohalike eestlastega kontaktide sobitamisest. „Eesti Gild Londonis on koostöös EASiga loodud just selleks, et ettevõtjaid julgustada ja abistada Briti turul juba kanda kinnitanud kohalike eestlaste vahetute kogemuste najal, mis on enamasti kõige väärtuslikumad," rõhutas ta.

Gildi juhi Sten Saare sõnul on uued teenused ja suhtlusvõrgustik loomulik jätk Gildi senisele tegevusele ettevõtjate nõustamisel ning abistamisel. „Gild on kahe tegevusaasta jooksul kogenud, et kõigil uutel huvilistel on sarnased küsimused ja mured, millele oskavad kõige paremini vastuseid anda kohalikke olusid tundvad eestlased," märkis ta. „Uued teenused pakuvad enimnõutud teavet ning kontakte, et uutel ettevõtjatel oleks infole lihtne ligipääs," lisas Saar.

Eesti Gild Londonis on Briti saartel tegutsevaid eestlasi ühendav võrgustik, mille lõid kohalikud eestlased Eesti saatkonna ja EASi toel 2009. aastal. Gildi võrgustikku kuulub üle 700 erineva taustaga professionaali Suurbritannia era- ja avalikust sektorist, nende hulgas ka arvukalt ettevõtjaid. Igakuised eriteemalised üritused Londonis on muutunud hinnatud kohtumispaigaks, kus kuuleb uudseid ideid, leiab häid kontakte ja näeb vanu tuttavaid. Lisaks üritustele tegeleb Gild aktiivselt Eesti ja Suubritannia vahelise ettevõtluse edendamise, hariduselu toetamise ning heategevuslike algatustega

Rohkem infot teenuste kohta, hinnakirja ning registreerimisankeedi leiab Gildi kodulehelt: http://www.estonianguild.co.uk

Allikas: EAS

Otsid kodu?