Eesti Ehitab 2014 messil osalevad ka Puitmajaliidu ettevõtted
27. märts

2.-5. aprillini Eesti Näituste messikeskuses toimuval Eesti Ehitab 2014 messil on ka sel korral esindatud mitmed Puitmajaliidu ettevõtted – ELH Palkehituse OÜ, Akzo Nobel Baltics AS, Seve Ehituse AS, Timbeco Woodhouse OÜ ja Aru Grupp AS.

ELH Palkehituse OÜ (www.palkehitised.ee) osaleb näitusel koos oma hea partneri EcoOil OÜ`ga (www.ecooil.ee). ELH Palkehituse juhi Janek Sakkise sõnul on nende eesmärk tutvustada traditsioonilist palkehitust ja tänapäevaseid looduslikke puidukaitsevahendeid. „Käsitööna valminud palkmaja, mis on viimistletud naturaalselt ja looduslähedaselt, sobib ideaalselt ka praegusesse kiiresti arenevasse maailma,“ soovitab Sakkis. Huvilisi oodatakse toodetega tutvuma A hallis boksis A1-23.

Akzo Nobel Baltics AS (www.varvimaailm.ee) on esindatud oma brändidega Pinotex ja Sadolin oma hea koostööpartneri ESPAKi messiboksis C47. Külastajad on oodatud tutvuma Pinotex tootesarjas tehtud innovatiivsete uuendustega.

Seve Ehituse AS (www.seve.ee) on sellel aastal ''Eesti Ehitab 2014'' messil esindatud neljaliikmelise meeskonnaga. Müügijuhi Marten Merila sõnul on seekord tõmbenumbriks uusarendused, mille hoonestamiseks pakub ettevõte välja Eesti arhitektide loomingut: „Raasiku arenduse jaoks on loodud kolm uut sinna sobivat majatüüpi. Lisaks pakutakse ka individuaalseid lahendusi eramaja ehitajale. Lisaks Seve majade soodsale messihinnale saab soetada ka meie hea koostööpartneri Arensi köögimööblit soodsamalt.“ Kõik uued ja olemasolevad Seve sõbrad on oodatud stendi C-41.

Timbeco Woodhouse OÜ (www.timbeco.ee ja  jaoks on see kolmas kord Eesti Ehitab messil osaleda. Ettevõtte stend asub B korpuse esimesel korrusel, stendi number on B1-12.

„Kuna energiasäästlikkuse ja loodusläheduse teema on majaehituses järjest aktuaalsemaks muutunud, tutvustame messil meie ökomaja lahendust Thermolog. Kuid näitame ja räägime ka klassikalise elementmaja ning palkmaja võimalustest,“ ütles Timbeco turundusjuht Marek Roostar.

Äriklientidele tutvustatakse betoonist korrusmajadele mõeldud puitfassaadide lahendusi.  Maksimaalse valmidusega, sealhulgas tehases paigaldatud avatäidetega  puidust fassaadielemente saab kasutada nii elu-, äri- kui ühiskondlike hoonete ehitusel. Soomes ja Norras on Timbeco teostanud puidust fassaadilahendusi mitmetele korrusmajadele ning usutavasti võiks ka Eesti turul selline ehitusviis palju enam tähelepanu ja kasutust leida. Peatöövõtja jaoks on puidust fassadilahenduse kasutamine seotud mitmete ehituse maksumuse ja ehituse kiiruse eelistega, mida ettevõte soovibki messil tutvustada.

Samuti on messil esindatud  Aru Grupp AS (www.arugrupp.ee), kelle boksi võib leida C-03 alalt.

 

Vaata lisainfot Eesti Ehitab messi kohta kodulehelt: http://www.fair.ee/eestiehitab/

Otsid kodu?