Lahkus Eesti Puitmajaliidu üks asutaja Andres Minn
13. mai 2013

Laupäeval lahkus meie seast traagilise õnnetuse läbi Eesti Puitmajaliidu üks asutajatest, kauaaegne juhatuse esimees ja juhatuse liige, Andres Minn.
Andres oli Eesti puitmajasektori eestvedaja, kelle tugev missioonitunne ning tahe ühiste eesmärkide nimel tööd teha muutsid ta vaieldamatult üheks sektori autoriteediks, kes oli eeskujuks teistele. Lisaks Mountain Loghome OÜ juhatuse esimehe ning Ökoehituse AS nõukogu esimehe kohuste täitmisele leidis Andres alati aega lüüa aktiivselt kaasa ka Eesti Puitmajaliidu töös, mille juhatusse ta käesoleval aastal taas valiti.  

Andres oli värvikas isiksus, kelle hea huumorimeel ja tulemustele orienteeritud suhtumine tegid temaga koostöö tegemise väga meeldivaks. Ta oli ilmekas tõestus kõnekäänule "kes teeb, see jõuab" - lisaks igapäevatööle ja Puitmajaliidu tegemistes kaasalöömisele oli Minn ka kirglik spordimees, kelle meelisaladeks olid suusatamine, mägimatkamine, orienteerumine ja seiklussport. 

Eesti Puitmajaliit jääb leinama Andres Minni – kolleegi, koostööpartnerit ja sõpra. Avaldame südamlikku kaastunnet Andrese omastele ja kolleegidele.  

Otsid kodu?