23.-24. augustil toimub järjekordne puitmajasõprade suvekonverents
16. juuli


Eesti edumeelseid puitmajatootjaid ühendav Eesti Puitmajaklaster koostöös Eesti Puitmajaliiduga korraldas 2012. aastal esmakordselt puitmajasõprade suvekonverentsi „Eesti – Euroopa suurim puitmajade eksportöör aastal 2020?“. Konverents tõi kokku puitmajasektori arengust huvitatud üle 100 sektori professionaali, kes arutasid sektori tulevikuperpektiivide ning arengut mõjutavate tegurite üle. Eesti Puitmajaklaster ja Puitmajaliit soovivad suvekonverentsist kujundada traditsioonilise sektori inimeste kohtumispaiga ning konverents on kavas ka käesoleval aastal. 

Sel aastal toimub puitmajasõprade suvekonverents 23.-24. augustil Naissaarel.
Puitmajasõpradena ootame konverentsile eelkõige lisaks Eesti Puitmajaklastri ja Puitmajaliidu liikmetele ka teisi puitmajade tootmisega tegelevaid ettevõtteid,  Eesti metsa- ja puitmajasektorit toetavaid organisatsioone, teadusasutusi, ehitusinsenere, arhitekte jt puitmajade valdkonnast huvi tundvaid inimesi.

Miks osaleda puitmajasõprade suvekonverentsil?
1.    See on hariv – sektori hetkeolukorda, perspektiive ning probleeme käsitlevad ettekanded oma eriala spetsialistidelt.
2.    Konverents loob võimalused võrgustumiseks ning aitab leida uusi ideid ja partnereid.
3.    See on hea võimalus ettevõtetete meeskondadel nautida kahte päeva Naissaare ilusas looduses.

Registreerumine toimub e-posti teel aadressile lauri@puitmajaliit.ee, registreerumise tähtaeg on 11.august! Kohtumiseni puitmajasõprade suvekonverentsil 23.-24.augustil Naissaarel!

Suvekonverentsi programm 2013

Eesti puitmajasõprade suvekonverentsi korraldavad: Eesti Puitmajaklaster ja Eesti Puitmajaliit MTÜ.

Eesti puitmajasõprade suvekonverentsi toetavad:

 
Otsid kodu?