Vastavalt Eesti Puitmajaliidu põhikirjale on liidu juhatus viie- kuni seitsmeliikmeline ning valitakse kaheks aastaks. Juhatusse kuulub vähemalt üks esindaja nii palkmajade kui puitkarkassmajade (sh elementmajade) tootjatest.

Eesti Puitmajaliidu juhatuse koosseis 14.05.2021.a. toimunud üldkoosoleku otsusel:


Siim Leisalu
 - Timbeco Woodhouse OÜ (juhatuse esimees)
e-post: siim@timbeco.ee

Martin Talts - KMT Prefab OÜ (juhatuse aseesimees)
e-post: martin@kmt.ee 

Andrus Prangli - Hobbiton OÜ
e-post: andrus@hobbiton.ee

Tarmo Tamm - Peetri Puit OÜ
e-post: tarmo@arcwood.ee

Mihkel Urmet - arhitektuuribüroo TEMPT OÜ
e-post: 
mihkel@tempt.archi

Andres Veel - Hiiumaa Ametikool
e-post:
veel@hak.edu.ee

Tegevjuht:
Annika Kibus
e-post: annika@puitmajaliit.ee